Omschrijving
In de wijk “Eendenest” een geschakeld herenhuis op een ruim perceel eigen grond van 186 m2 en met een woonoppervlakte van 129 m2! De woning ligt in een autoluw hofje, een omgeving waar kinderen op straat kunnen spelen. Je hebt twee eigen parkeerplaatsen voor de woning, waaronder een onder de aangebouwde carport. De woning is aan de achterzijde vrij gelegen. Het geheel heeft een unieke ligging in de wijk “Doorslag” nabij park “Oudegein”, de ”Hollandse IJssel”, het “IJsselbos” en kinderboerderij de “IJsselstee”. De woning is voorzien van 5 ruime slaapkamers, openslaande deuren naar de achtertuin, open haard en een diepe tuin van ca. 13 meter die op het zuidoosten is gelegen. Wil jij dit alles ervaren plan dan snel je bezichtiging in!
Indeling
Begane grond: Vanaf de overkapping/carport heb je toegang tot de ruime hal met meterkast, CV-opstelling en toiletruimte. Vanuit de hal heb je toegang tot de, aan de voorzijde, aangebouwde berging van ca. 7 m2. Vanuit de hal heb je ook toegang naar de ruime woonkamer, met openslaande deuren naar de tuin, open haard, de berging en trapopgang. Aan de voorzijde bevindt zich de halfopen keuken in U-opstelling en voorzien van apparatuur. De woonkamer inclusief open keuken hebben een totaal oppervlakte van maar liefst 43 m2.
1e Verdieping: Ruime overloop, totaal 3 kamers, van ca. 13,4 m2, 9,0 m2 en 9,1 m2. De twee slaapkamers aan de achterzijde van de woning bieden toegang tot het balkon en hebben tevens prachtig uitzicht over de Hollandse IJssel. Tevens bevindt zich er een eenvoudige badkamer.
2e Verdieping: Zeer ruime voorzolder met 2 slaapkamers van resp. ca. 10,2 m2 en 8,8 m2. Extra bergkamer van ca 4,1 m2.
Bijzonderheden:
– Bijzonder vormgegeven herenhuis, 4 onder 1 kap.
– De woning is gesitueerd in de woonwijk “Eendenest”. Kenmerkend voor de wijk zijn de bijzondere vormgeving en alle woningen zijn gesitueerd om een autoluw plein.
– Ruime begane grond met openslaande deuren naar de tuin.
– De achtertuin is op het zuidoosten gelegen en biedt vrij uitzicht.
– 5 slaapkamers.
– De eerste verdieping is voorzien van een balkon.
– 2 parkeerplaatsen op eigen terrein, met aangebouwde carport.
– Gelegen in de nabijheid van park “Oudegein”, de “Hollandse IJssel”, het “IJsselbos” en kinderboerderij de “IJsselstee”.
– De berging is voorzien van wasmachine en drogeraansluiting.